Yaşam

ÖSYM Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Özel Yarışma Sınavı (MHUY) Sonuçları Açıklandı!

2022 MHUY sınav sonuçları erişime açılmıştır. 18 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilen sınavın ardından adaylar, Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Yardımcılığı Özel Yarış Sınavı sonuçlarını merakla bekliyordu. ÖYSM tarafından yapılan duyuruda 2022 MHUY sınav sonuçlarının yayımlandığı duyuruldu. Peki, MHUY sonuçlarını nerede ve nasıl görebiliriz? ÖSYM MHUY sınav sonuç sorgulama ekranı…

2022 Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Yardımcılığı Özel Rekabet Sınavı (MHUY) sonuçları ÖSYM tarafından erişime açıldı.

ÖSYM Açıklandı:

‘2022 Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Özel Yarışma Sınavı (2022-MHUY) Cevap Kağıtları ve Aday Cevapları Erişime Açılmıştır’

?

2022 Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Özel Yarış Sınavı (MHUY) Sonuçları Nereden ve Nasıl Bakılır?

Sınava giren adaylar puanlarını ÖSYM Sonuç sayfasından görebilecekler. 17 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00’da açılan sınav sonuçlarına ulaşmak için; ÖSYM Sonuç sayfasında TC kimlik numarası ve aday şifresi ile giriş yapılması gerekmektedir.

ÖSYM 2022 MHUY İMTİHAN SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu