Haber

En Sadık Açılış

Keçiören’in Sancaktepe Mahallesi’ndeki Hacılar Apartmanı’nda haziran ayında zehirlenerek talihsiz bir şekilde hayatını kaybeden Türkan Sabancılar (39) ve kızı Elif Sude Sabancılar’ın adını taşıyan park, Keçiören Belediye Başkanı Turgut’un katıldığı törenle açıldı. Altınok.

Keçiören Belediyesi tarafından Sancaktepe Mahallesi’ne yaptırılan parkın açılış törenine Lider Altınok’un yanı sıra AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, Sabancılar ailesi, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle sakinleri ve muhtarlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılan açılışta konuşan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Toplumsal birlik ve beraberliğimizin devamı için bizleri sevindiren olayları olduğu kadar üzen olayları da unutmuyoruz. bizim için bir referans olarak. Talihsiz olaylarda kaybolan vatandaşlarımızın isimlerini bir vefa göstergesi olarak şehrimizde yaşatmaya devam ediyoruz. Acıyı paylaşmak ve vefa Keçiörenimizin mayasında ve havasındadır. Türkan Sabancılar’a ve küçük kızımız Elif Sude Sabancılar’a Allah’tan rahmet diliyorum. Sabancılar ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Acınızı yürekten paylaşıyorum.” söz konusu.

Kurdele kesiminin ardından park dualarla açıldı.​ ​

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu