Haber

Yolsuzluk davasında elektronik kelepçe takıldı: Eski başkanın tatil görüntüleri olay oldu

2007-2012yılların ortasında fransa cumhurbaşkanıolan… Nicolas Sarkozy, 68,ve onun eşi Carla Bruni’arasında Yunanistan’da Tatilinde çekilen fotoğraf ve görüntüler gündem oldu. Fransa’nın First Ladysahip olmadan önce modellemeyapma ve müzik Mesleği ile tanınan Bruni, Yunanistan’da tatildeyken sıra dışı bir görüntü yakaladı. Kendi ayağını çeken ve ayaklarının da tatilde olduğunu ima eden Bruni, ‘Mutlu ayaklar’ başlığını tercih etti.

Kızı ve eşi ile Folegandros’taBruni tatilde ayağınSarkozy’nin önüne koydu maruziyet verilmiş. Bu görüntüler ve görüntüler sosyal medyada büyük etkileşim topladı. Görüntülerde Bruni’nin bir kitap, sigara ve kalemi ‘ayak parmaklarında’ ‘tuttuğu’ görülüyor.

Yolsuzluk davasında elektronik kelepçe takıldı

Sarkozy’nin yolsuzluktan yargılandığı “telefon dinleme davası” kapsamında eski Fransa Cumhurbaşkanı hakkında Paris Temyiz Mahkemesi 2 yılı ertelenmiş olmak üzere 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Mahkeme, Sarkozy’nin hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi elektronik kelepçe ile evdeve 3 yıl süreyle seçilme hakkı dahil tüm medeni haklardan yoksun bırakıldı.

habergolhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu