Teknoloji

Warcraft Rumble Çıktı!

Warcraft Rumble çıktı! Azeroth’taki tavernalar gizemli yeni makineyi denemek için akın ederken, kendi dünyamızdaki oyuncular bugünden itibaren Warcraft Rumble’ı indirip oynayabilecek!

Mobil cihazlar için geliştirilen ilk Warcraft oyunu Warcraft Rumble, efsanevi Warcraft evrenine alaycı bir selam veriyor. Azeroth’un ünlü ve kötü şöhretli kahramanlarının, kötü adamlarının ve yaratıklarının Arclight enerjisiyle hayata geçirilen minyatür versiyonları, World of Warcraft’ın ilk günlerini anımsatan konumlarda hizmetinizdedir.

Becerilerinizi test edebileceğiniz 65’in üzerinde toplanabilir mini ve 70’in üzerinde pozisyon ve boss ile Warcraft Rumble’da kıtalararası PvE senaryolarından tek oyunculu zindanlara, maceralara kadar çeşitli oyun modlarında kendi ordularınızı yaratabilecek ve yönetebileceksiniz. , PvP ve hatta bir Kahraman senaryosu!

Gelecekte sizi çok daha fazlası bekliyor olacak. Warcraft Rumble’ın ilk dönemi artık oyunda ve onunla birlikte ilk yeni patronumuz Sylvanas da geliyor. Önümüzdeki birkaç ay ve sonrasında yeni mini’ler, bölgeler, özellikler ve hatta zindanlar eklenecek! Bunlar yetmezmiş gibi önümüzdeki sene ilk raidimiz Melted Ember ile Warcraft Rumble’ın en büyük emeğini sunacağız.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu