Haber

TFF, Erden Timur’a yanıt verdi

Türkiye Futbol Federasyonu Heyet Raportörü Ertuğrul Arslan, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un sözlerine yanıt verdi.

Beyaz TV’de İhtilal Zengi’ye konuşan Ertuğrul Arslan, şunları söyledi: “Şu anda Koç Holding’de mi çalışıyorsunuz?”soruya, “2020 yılından itibaren temsilci olarak başladım. 2018 ve 2019 yıllarında Galatasaray’ın birçok maçına gittim. Her stada gidiyorum. Emekli olduktan sonra 2010 yılında süremiz doldu, Riva’ya daha sık gitmeye başladık. Konseylerde katılım ücreti. “Biz de bu paranın karşılığını almak için maçlara gidiyoruz. Denetlemeye çalışıyoruz, işimizi yapmaya çalışıyoruz. Bu tür şeyler gündeme geliyor.”o cevapladı.

Koç Holding iddiaları

“Galatasaray taraftarlarının haksız yere cezalandırılmasını sağladınız mı?”Arslan soruyu şöyle yanıtladı: “Şimdi bloğu kapatmadan önce Trabzonspor maçından bahsediyor… Oraya gelen temsilcileri arayıp ‘Bu adam size herhangi bir öneride bulundu mu?’ diye sormalılar. Açıklayabilir miyim? Çünkü biz böyle bir işe bulaşırsak adam üç gün sonra seni şikayet eder. Saçma sapan işler. Biz Koç Holding’de çalışıyorduk, hala da çalışıyoruz.”o cevapladı.

Erden Timur ne dedi?

Erden Timur canlı yayına katıldı, “PFDK geçen sezon bize blok kapatma cezası olarak en az 43 blok kapatmıştı. Fenerbahçe’ye verilen maksimum ceza 11 bloktu. TFF Temsil Kurulu’nda yer alan kişi Koç Holding çalışanı Ertuğrul Aslan’dır. Bunun olmasını istiyoruz. Biz de her meclis üyesi gibi, “Eğer buluşamazsak bu olamaz. Bu şahsın geldiği her maçta ceza alıyoruz.”Sözlerini kullandı.

haberkarakopru.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu