Haber

Sanatçılar, öğrencilere eğitim desteği için “Dayanışma Sahnesi”nde buluşuyor

DasDas, Şiddetli Gösteri Sanatları Merkezi (PSM) ve İhtiyaç Haritası, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından dayanışma ve birliktelik duygusunu “Dayanışma Sahnesi”ne taşıyacak.

Zorlu PSM’den yapılan açıklamaya göre, 30 Mart’ta çok sayıda sanatçının sahne alacağı “Dayanışma Sahnesi” YouTube ve diğer online platformlardan canlı olarak izlenebilecek.

Her koltuğun bir öğrencinin eğitim ayağına dönüşeceği etkinlikte, satın alınan destek biletleri ve online yayınlar aracılığıyla yapılacak katkılarla depremden etkilenen 2.200 öğrenciye kaynak oluşturulması amaçlanıyor.

Zorlu PSM sahnesinde gerçekleştirilecek olan konser YouTube, Twitch ve TikTok üzerinden eş zamanlı olarak canlı olarak takip edilebilecek.

Programda Antakya Medeniyetler Korosu, Erkekler, Athena, Aylin Aslım, Beduk, BEGE, Büyük Ev Abluka, Can Bonomo, Ceren Gündoğdu, Deniz Tekin, Duman, Ersay Üner, Rezidansta Saat, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Hayko Cepkin, Dayanışma için Kenan Doğulu, Koray Candemir, Korhan Futacı, Mengene, Mert Demir, Mor ve Ötesi, Nova Norda, Özge Fışkın, Pentagram, Sertab Erener, Şevval Sam ve Zuhal Olcay sahne alacak.

Etkinlik kapsamında takviye almak isteyen öğrenciler “www.i needharitasi.org” adresinden başvuru formu doldurabilirler.

“Dayanışma Sahnesi” bilet satışları “passo.com.tr” üzerinden devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu