Yaşam

Popun Kralı Michael Jackson’ın Hayatını Anlatan Filmden İlk Görüntü Yayınlandı!

Pop müziğin efsane ismi Michael Jackson’ın renkli ve tartışmalı hayatını beyazperdeye taşıyacak filmden ilk kareler paylaşıldı.

Detaylar ??

51 yaşında hayatını kaybeden Michael Jackson’ı mutlaka tanıyorsunuz. “Popun Kralı” olarak anılan Jackson, tüm dünyada tanınan ünlü sanatçılardan biri.

Geçtiğimiz yıl hayatı kadar ölümü de şüpheli olan ünlü sanatçının hayatını konu alan bir film çekileceği duyurulmuştu, bilmiyorum hatırlıyor musunuz?

Yapımcılığını Oscar ödüllü “Bohemian Rhapsody”nin yapımcısı Graham King’in üstleneceği “Michael”, ünlü sanatçının başarılı yaşamını anlatacak.

Bu biyografik filmde Jackson’ın hem sanatı hem de özel hayatı yer alacak ve filmin senaristliğini John Logan üstlenecek.

“Peki Michael Jackson’ı kim oynayacak?” diyorsanız filmde Michael Jackson’ın yeğeni Jaafar Jackson rol alacak.

Jackson’ın yeğeni Jafaar, herkesin heyecanla beklediği film hakkında “Amcamın hikayesini hayata geçirmekten onur duyuyorum. Dünyanın her yerindeki hayranlara: yakında görüşürüz” dedi.

18 Nisan 2025’te yayınlanacak olan “Michael” filminden ilk görsel geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Bu görsel, filmi sabırsızlıkla bekleyen izleyicilerin merakını zirveye çıkardı.

Jaafar Jackson, filmden ilk görseli kişisel hesabından “Yolculuk Pazartesi başlıyor” notuyla paylaştı!

Micheal’ın ilk görseli şimdiden izleyenleri heyecanlandırdı.

Gelin tepkilere birlikte bakalım!

??

??

??

??

??

??

??

??

Ünlü sanatçının hayatını anlatan Michael filmini izleyecek misiniz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu