Ekonomi

LyondellBasell 4. çeyrek kârını 2 Şubat’ta açıklayacak

HOUSTON ve LONDRA – Küresel kimya sektörünün değerli oyuncularından LyondellBasell, 2023 dördüncü çeyrek mali sonuçlarını 2 Şubat 2024’te ABD pazarı açılmadan önce açıklayacak. Açıklamanın ardından saat 11.00’de finansal performansın tartışılacağı bir web yayını ve telekonferans gerçekleştirilecek.

LyondellBasell Yatırımcı İlişkileri Başkanı David Kinney’nin ev sahipliği yapacağı telekonferansta, şirketin mali durumu hakkında bilgi verilecek, şirketin performansı ve geleceğe yönelik görünümü hakkında fikir edinilebilecek. İlgilenen taraflar, toplantı başlamadan kısa bir süre önce şirketin sosyal haklar web sitesindeki web yayınına erişebilirler.

Canlı web yayınının yanı sıra sunum slaytları da telekonferans sırasında mevcut olacak ve daha sonra şirketin ilgi sayfasından erişilebilecek.

Canlı etkinliğe katılamayacak olanlar için, aynı gün saat 13:00’ten (EST) başlayarak 2 Mart 2024’e kadar yeniden yayın yapılabilecek. Tekrara 877-660-6853 veya 201-612- numaralı telefondan ücretsiz olarak erişilebilir. 7415, erişim numarası 13742056.

New York Menkul Kıymetler Borsası’nda NYSE:LYB sembolü altında işlem gören LyondellBasell, dünyanın en büyük polimer üreticilerinden biri ve poliolefin teknolojilerinde öncü olarak biliniyor. Şirketin ürünleri, sürdürülebilir ulaşım, gıda güvenliği, temiz su ve sanitasyon dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda önemli bir rol oynamaktadır. LyondellBasell, ileri teknolojisi ve stratejik yatırımları aracılığıyla döngüsel ve düşük karbonlu bir ekonomiyi destekleme konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Bu haber bir basın bültenine dayanmaktadır ve LyondellBasell tarafından yapılacak mali açıklamalara ilişkin genel bir bakış sunmaktadır. Yatırımcıların ve paydaşların, şirketin finansal ve stratejik yönünü kapsamlı bir şekilde anlamak için web yayınını izlemeleri veya şirketin web sitesinde sağlanan materyalleri incelemeleri teşvik edilmektedir.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu