Yaşam

Göğüs Kokusu 6. Bölüm: Tılsımın Kaybı ve Reha’nın Gözaltı Planı

Sandık Kokusu 6.Bölümde;

Tılsım babasının yanında kalmaya karar verince Karsu onu terk etmek zorunda kalır. Deniz’i okula bıraktığında Tılsım’ın gelmediğini fark eder ve sinirlenir. Kendi avukatlarına gidiyorlar.

Reha boşanma durumunda velayet planı yapar. Çocukları kendi tarafına çekmeye çalışır ve onları akvaryuma götürür. Bu iş düşündüğünüzden daha zordur. Üç çocuk da Reha’yı çılgına çeviriyor.

Filiz, sürekli Selin’e bakmaktan yorulunca Karsu, bir anaokuluna bakmaya karar verir. Anaokuluna parası yetmeyince karşılığında birkaç gün gelip temizlik yapacak ve bundan Filiz’e bahsetmeyecektir.

Şantiye müdürünün maaşının yüksek olduğunu öğrenen Filiz, artan masrafları nedeniyle yönetici olmaya karar verir. Bir takım hileler yaparak oy toplar.

Atilla ile Karsu’nun dostluğu devam ederken Atilla hapishanedeki babasının yanına gider. Babası, Atilla’ya iş anlaşması yapması için talimat verir ve gittiği şirkette yetkili olarak Lale ile tanışır.

Bu sırada Filiz, kalan son altın bileziğini botoksla değiştirir. Gittiği estetikçinin kapısında büyük kızı Irmak ile karşılaşır. Filiz’in tüm yaşadıkları bir film şeridi gibi gözünün önünden geçer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu