Haber

Bursa Gürsu afet bölgesinden çekilmiyor

BURSA (İGFA) –Afet bölgesinde çalışmalarını sürdüren Gürsu Belediyesi, bölge ile sürekli iletişim halinde olmakta, yeni ihtiyaç listeleri oluşturmakta ve koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bursa’dan Adıyaman’a giden tırın erzak ve temel ihtiyaçları; Gürsu Belediyesi çalışanları ve gönüllüleri, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ile birlikte yükledi

Ramazan ayı boyunca devam edecek olan yardım kampanyaları kapsamında iki tıra daha yükleme yapıldı. Adıyaman’dan gelen talep üzerine başta su olmak üzere birçok temel ihtiyaç ve gıda maddesini yükleyen Gürsu Belediyesi ekipleri ve ilçeden gönüllüler, Önder Mustafa Işık’la birlikte tırlara yükledi.

Sahadaki tüm çalışmaları koordine eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Biz buradayız ama aklımız ve kalbimiz afet bölgesinde. Bildiğimiz ve duyduğumuz her şeyi koordine etmek için ilçemiz halkıyla birlikte elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Şu anda iki tırımızı daha yollara çıkarıyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, desteklerinin devamını diliyorum.”

kesanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu