Haber

Bulması çok zor! Kadın, yıllardır birlikte olduğu adamın ‘yeğeni’ olduğunu öğrenince hayatının şokunu yaşadı

ABD’de bir kadının hayatı, erkek arkadaşının aslında yeğeni olduğunu öğrenince alt üst olur. Biyolojik anne ve babasını tanımadığı için sevgilisinden DNA testi yaptırmasını isteyen kadın, yapılan test sonucunda aslında ‘teyzesi’ olduğunu öğrendi.

SEVDİĞİNİN ANNESİ YILLAR ÖNCE GİTTİ

ABD’de bir kadın, kendi ailesini tanımadığı için uzun süredir sevgilisi olan Miguel’den DNA testi yaptırmasını istedi. Yapılan testin ardından kadın, sevgilisinin yıllar önce evden kaçan ablası Vanessa’nın oğlu olduğunu öğrendi.

Yaşadıklarını Reddit’te paylaşan bayan, “Miguel’in olayı şu ki evlat edinilmiş, bunu hayatı boyunca biliyor. Kız arkadaşımın benim akrabam olduğunu yeni öğrendim ve ne yapacağımı bilmiyorum. Sadece ben, Miguel ve doktorumuz biliyor.” Hanımefendi hamile olduğu ve yakında doğuracağı kızında genetik bir sorun olabileceğinden endişelenir.

“ONU GERİ İSTİYORUM, HALA AŞKIZ”

Yaşadığı sıkıntıyla ilgili doktorla görüşen bayan, doğmamış çocuğunda rastgele bir sorun gözlemlenmediğini ancak artık çiftin ilişkisinin tehlikede olduğunu söyledi. Kafası karışan bayan, “Miguel şu anda bir otelde kalıyor, ama onu gerçekten geri istiyorum. Hâlâ aşığız” dedi. dedi.

haber-biga.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu