Haber

Başarılı Voleybolcu Gizem Örge’nin Aylar Sonra İtirafı Şaşırttı!

Eski Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Üyesi Kurtaran Mumcu, Voleybol Dergisi Youtube kanalında Gizem Örge’nin neden milli kadroda yer almadığını itiraf etti.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=Q5uw8…

A Milli Kadın Voleybol Takımının başarılı oyuncularından Libero Gizem Örge, 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda gösterdiği performansla gönüllerimizi kazandı.

Daniele Santarelli’nin teknik direktör olmasının ardından takıma geri dönen Örge, Giovanni Guidetti döneminde milli takımdan uzak kalmış ve Guidetti ile arasındaki sorun da gündeme gelmişti.

Doğal olarak sosyal medyada Giovanni Guidetti’ye tepkiler arttı. Eski Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Üyesi Kurtaran Mumcu, Voleybol Dergisi Youtube kanalında konuya ilişkin konuştu.

Giovanni Guidetti’nin daha önce Örge’yi takıma dahil etmemesine gelince, Giovanni’yi her zaman çok takdir ediyorum. Bu işe çok emek veren, çok çalışkan bir insandır. Hata yapmadılar mı? %100 oldu. Mesela Gizem Örge’de bir yanlışlık mı vardı? Bu oldu. Çünkü o da bunun farkına vardı” dedi.

Guidetti döneminde milli takım kampına davet edildiğini belirten Mumcu, “Hatta 2020 Apeldoorn Olimpiyat Elemeleri’ne gitmeden önce başkana ‘Gizem Örge’yi arayıp konuşalım, kazandıralım’ dedik.” Gizem Örge’yi milli takım kampına davet ettik. Gizem Örge uçağı kaçırdı. “Eğer bu talihsizlik orada olmasaydı belki sosyal medyadaki linçlerin hiçbiri yaşanmayacaktı.” İtiraf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu